גוגל שופינג | Google Shopping​

גוגל שופינג אריקס דיגיטל

גוגל שופינג מה זה?

מודעות קניות של Google מסייעות לעסקים להגיע ללקוחות באמצעות חיפוש על ידי הוספת רישומי מוצרים, מודעות טקסט ומודעות מדיה עשירה לחיפוש Google.

פורמט מודעה זה קל לניהול ויכול לאפשר למשווקים לפרסם בכל המכשירים ברחבי העולם. זה מקל על המשווקים להשתמש במודעות השופינג של Google כפתרון יעיל להגדלת החזר ה- ROI בקמפיינים השיווקיים שלהם.

 

קצת על מודעות השופינג של גוגל

מודעות שופינג של Google הן כלי קידום מכירות לקמעונאים. הם מסייעים להרחיב את טווח המוצרים והשירותים שלהם על ידי הפיכתם לזמינים לקהל רחב יותר.

מודעות קניות של Google קיימות כמעט 10 שנים, אך הן התפתחו באופן משמעותי בשנים האחרונות עם תכונות חדשות ושיפור מיקוד. חלק מהתכונות שנוספו כוללות: למידת מכונה, מודעות וידאו, מודעות לנייד ומודעות פרטי מוצר.

הספר "העתיד של מודעות השופינג של Google" מספק סקירה מקיפה של ההתפתחות של כלי שיווק זה מנקודת מבט של מפרסמים.

 

לאיזה עסק מתאים להיכנס לגוגל שופינג ?

עסק יכול להפוך את העסק שלו לגלוי באזור המקומי על ידי פרסום ב- Google שופינג. הדרך הטובה ביותר לעסקים לעשות זאת היא להציע הנחות או מבצעים מיוחדים. בגלל כמות התנועה שיש לקניות ב- Google, זהו מקום קל לעסקים לקבל חשיפה ולקוחות.

זה יאפשר ללקוחות פוטנציאליים שלך לראות את העסק שלך כאשר הם מחפשים את השירותים שלך בתוצאות החיפוש שלהם. הוא גם מאפשר לך לפרסם מוצרים ספציפיים שיכולים לעזור לך ליצור הפניות עבורך, כמו קופון או מבצע מיוחד.

Eriks PRO - כלים שאנחנו מנהלים לקמפיינים חכמים

ניהול אנליטיקס אריקס דיגיטל
קמפיינים בגוגל אריקס דיגיטל
הקמת אתרים בוורדפרס אריקס דיגיטל
גוגל מרצנד אריקס דיגיטל
קמפיינים בגוגל שופינג אריקס דיגיטל
ניהול דוחות

עוד מעניין באריקס דיגיטל :

פייסבוק משנה את השם אריקס דיגיטל

פייסבוק משנה את השם?!

מארק צוקרברג החליט שמשנים את ה"שם הלא מוכר" הזה פייסבוק וב-28 באוקטובר בועידת 'קונקט' השנתית של פייסבוק הוא יודיע על השינוי.מה שעומד

קרא עוד »