לוגו אריקס דיגיטל

חברות פרסום ושיווק

שיווק דיגיטלי בפוקוס על תוצאות

מפתחים תהליכי שיווק ממוקדים לעסק הכוללים יצירת משפך שיווקי ושיתוף פעולה עם רשתות פרסום מגוונות.

מה אנחנו מציעים? :

חברת פרסום

פרסום ושיווק זה הלחם והחמאה של כל עסק – לא משנה הגודל.

המתמטיקה שמדברים על שיווק היא פשוטה.
כמה שיותר עיניים של לקוחות פוטנציאלים יראו את השירותים \ המוצרים שלי ככה הסיכוי לגדילה עסקית שלי היא גדולה.

את החשיפה הזאת ניתן לעשות על ידי פרסום בניו-מדיה על ידי 'טרגוט' הקהלים המדויקים עבור העסק.
לדוגמא : בעל עסק בתחום האופטיקה שרוצה לשווק את המשקפיים לקהל צעיר ירצה לבנות פרסום שמדבר בשפה הזאת ביחד עם 'טרגוט' ומיקוד לקהל הנכון.

חברות פרסום ושיווק נותנות את הפתרון לתהליכים האלה בדגש על בניית פרסום ממוקד מטרה, בניית הקהל המתאים, משפכי שיווק וכל התהליכים שבסוף שווים לעסק לקוחות וכסף.

 

חברות פרסום ושיווק בדיגיטל

אז מהי חברת פרסום ושיווק?

חברות פרסום ושיווק הן החברות הפועלות בענף הפרסום.
הם משתמשים בטכניקות שונות כדי לקדם את המוצרים או השירותים של לקוחותיהם. הם עשויים להיקרא גם משרד פרסום, חברת שיווק או משרד פרסום.

חברות בענף זה משתמשות בטכניקות שונות לפרסום ושיווק המוצרים והשירותים שלהן. אלה כוללים פרסומות בטלוויזיה, מודעות דפוס, פרסומות ברדיו, שלטי חוצות, קמפיינים במדיה חברתית ועוד.

היתרונות בעבודה עם חברת פרסום או שיווק

משרדי פרסום וחברות שיווק חשובים שניהם לקמפיינים פרסומיים, אך יש להם תפקידים שונים.

משרדי פרסום עובדים בדרך כלל עם הצד היצירתי של הפרסום, כמו להמציא רעיון יצירתי לפרסומת. חברות שיווק מתמקדות יותר בביצוע קמפיין, כמו מציאת הקהל המתאים לקמפיין והפצתו אליהם.

על מנת להיות אפקטיבי באסטרטגיית השיווק שלך, עליך למצוא סוכנות שתוכל לעזור לך להגיע ליעדים שלך.

משרדי פרסום יכולים לעזור לך להמציא רעיונות ואסטרטגיות שיגיעו לקהל היעד שלך. חברות שיווק יכולות לעזור לך לבצע את האסטרטגיות הללו על ידי מציאת קהל היעד שלך והפצת מידע אליהם במספר דרכים.

מחפשים חברת פרסום ושיווק?
יש לנו הרבה מה להציע!

מלאו פרטים וניצור קשר ללא התחייבות!

כיצד לבחור איזו חברת פרסום או שיווק מתאימה לצרכי העסק שלך?

בחירת חברת הפרסום או השיווק המתאימה לצרכי העסק שלך יכולה להיות משימה לא פשוטה.

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון, כגון סוג השירותים שהם מציעים, התמחור שלהם ורמת המומחיות.

ישנם סוגים רבים ושונים של משרדי פרסום, כל אחד עם התמחות משלו.

לדוגמה, ישנן סוכנויות המתמחות בשיווק דיגיטלי ואחרות המתמקדות בצורות מסורתיות כמו מודעות טלוויזיה.

חברות מסוימות מתמחות בענף מסוים או בסוג מוצר מסוים.

הצעד הראשון הוא לקבוע מהם צרכי העסק שלך. צריכים עזרה במיתוג? או שאתה רוצה להגביר את המודעות למוצר שלך?

לאחר שהבנת מה אתה צריך, תוכל לבדוק אילו סוכנויות מציעות את השירותים הללו וכיצד הם משתווים זה לזה מבחינת מחיר ומומחיות.

ההבדל בין חברות פרסום לחברות שיווק דיגיטלי

כשזה מגיע לשיווק, שני מונחים שנראים לרוב ניתנים להחלפה הם פרסום ושיווק דיגיטלי. למרות שהם חולקים כמה מאפיינים, ישנם כמה הבדלים מהותיים בין השניים. חברות פרסום מתמקדות בדרך כלל ביצירת פרסומות במגוון פלטפורמות, כולל טלוויזיה, רדיו, שלטי חוצות, מדיה מודפסת ומקוונת. לעומת זאת, חברות שיווק דיגיטלי מתמחות בקידום מוצרים ושירותים באמצעות פלטפורמות מקוונות ודיגיטליות בלבד. לכן, בעוד שחברות פרסום מציעות גם פתרונות פרסום שאינם דיגיטליים, כגון מודעות טלוויזיה, שלטי חוצות או רדיו, חברות דיגיטליות מתמקדות אך ורק בשיווק מקוון.

הבדל נוסף בין שני סוגי החברות הללו הוא מגוון השירותים שהן מציעות. משרדי פרסום מספקים לעתים קרובות מגוון רחב של שירותים, כולל מחקר שוק, אסטרטגיית מותג, שירותים יצירתיים, יחסי ציבור, תכנון מדיה וקנייה. יש להם גישה מקיפה יותר לשיווק ולעיתים קרובות עובדים עם לקוחות כדי לפתח מסע פרסום שלם שעולה בקנה אחד בכל הערוצים. חברות שיווק דיגיטלי, לעומת זאת, עשויות להתמחות בתחומים מסוימים, כגון שיווק במדיה חברתית, אופטימיזציה למנועי חיפוש או שיווק בדואר אלקטרוני. הם נוטים ליישם גישה צרה ולהתמקד בערוץ דיגיטלי ספציפי אחד או שניים. יתרון מרכזי אחד בעבודה עם סוכנות שיווק דיגיטלית הוא היכולת שלהם לעקוב ולמדוד את האפקטיביות של מסעות פרסום. הם משתמשים בכלי ניתוח רבי עוצמה המספקים מדדים בזמן אמת, המאפשרים ללקוחותיהם לקבל החלטות מונחות נתונים. עם פרסום מסורתי, זה יכול להיות הרבה יותר קשה למדוד את האפקטיביות של מסעות פרסום, שכן לא תמיד ניתן לכמת את התוצאות במדויק, כלומר, מפרסמים צריכים להסתמך על אינטואיציה וניסיון במידה מסוימת. לסיכום, בעוד שחברות פרסום ושיווק דיגיטלי שואפות שתיהן לקדם מוצרים ושירותים, הן שונות בגישה שלהן, בשירותים שהן מציעות ובערוצים שבהם הן משתמשות. חברות דיגיטליות מתמחות בשיווק מקוון, ומספקות כלים ספציפיים המאפשרים ללקוחות לעקוב ולמדוד את יעילות הקמפיינים שלהם. לעומת זאת, חברות הפרסום מציעות מגוון רחב יותר של שירותים ומספקות פתרונות לפרסום שאינו דיגיטלי, כגון טלוויזיה, שלטי חוצות ומדיה מודפסת. שניהם יכולים להוות נכס רב ערך לעסקים המעוניינים להניע מכירות ולהגדיל את הנראות שלהם, והבחירה עם מי לעבוד תלויה לרוב במטרות העסק ובאופי המוצרים או השירותים שהם מחפשים לקדם. 

יש לנו הצעה
שאתם חייבים לשמוע

נשמח להכיר – השאירו פרטים :